Jdi na obsah Jdi na menu
 


PITOMÁ KLEC A DAISY MRZÁČKEM...

20. 12. 2011

 UPOZORNĚNÍ: NEKUPUJTE KLECE JK ANIMALS! Tyto klece jsou pro křečka SMRTELNĚ NEBEZPEČNÉ!!! 8df2a1105da1a212dcc2c7af935e3342--mmf250x250.jpgNa obrázku je vidět klec celá, jak vidíte, tak je docela velká, více patýrek, a podobné klece nejsou ani docela drahé! Tahle klec stojí okolo 900, je velká asi tak 59X36X56 a jak vidíte, tak má více patýrek, kolečko, které se prodává společně s klecí, domeček a mistička, také se prodávají společně s klecí. No není to super výhodné? No co na to říkáte? Co kdyby jse zašli do obchodu a klec si koupili? Ta křečkova je už stará, koupíme novou, vétší, a modernější! Ovšem, jak se na pohled nezdá, klec není zas tak skvělá. Je tu "pár" věcí, které velmi ohrožují křečovo zdraví. Například, když se podíváte, vidíte, že vše v kleci je z umělé hmoty: patýrka, kolečko, misky, žebříčky i taková ta dolní miska na piliny. A další věc: dokonce i ty držáčky, které přidržují dolné mísu na piliny u klece, jsou plestové. To křečkovi přináší velké nebezpečí, protože pokud klec někam přenášíte, mohly by držáčky prasknout, a pokud by byl křeček srovna dole, v pilinách, tak by se celá podlaha klece i s ním zřítila na zem a křeček by se mohl zabít. 

A konečně ta poslední věc: když se podíváte na fotku hodně z blízka, uvidíte, že patýrka drží na mřížích takové plastové zobáčky. Kvůli těm je mezi patýrkem a mezi klecí asi půlcentimetrová mezírka, a kvůli té vlastně píšu tenhle příspěvek. Takže, půjdeme rovnou na věc: Daisy kvůli té pitomé kleci přišla o nohu!!!!!!!!!! Jednou ráno, když už jsem měla jít do školy, tak jsem si vspoměla, že si vlastně mám vzít nějaký referát o Indii. Ta jsem šla do svého pokojíčka, a tam jsem to uviděla: Moje zlatá Daisynka měla šprajcnutou nohu v té mezírce, měla ji za tím zobáčkem, takže jí to úplně rozplacatilo prstíky, a Daisy si tu nohu snažila uhryzat!!! Vždacky kousla, a škubla sebou, mamka to patýrko nakonec musela vylomit aby Daisynku zachránila.

A já si myslím, že kdybych něšla do pokojíčka pro ten referát, že by si Daisy tu nohu utrhla. Ó, děkuji, že mi učitelka dala ten referát! Díky! Protože kdyby nebylo toho referátu, tak by Daisynky už pravděpodobně nebyla mezi námi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Už mám křečka

(Terezka Boučková, 31. 8. 2014 18:01)

Už od 29.srpna mám křečka,je to holka Balebi.

Já nechci mít křečka,ale rybičy

(Míša, 23. 8. 2014 17:04)

Já budu mít rybičky,
protože mě zajímaj jak plavou,ale křečka bude mít moje ségra.Jmenujese Terezka Boučková,a já jsem Míša Bouček.

Moje 10 narozeniny,a dostanu křečka

(Terezka Boučková, 23. 8. 2014 11:47)

31.srpna dostanu od tatínka milého křečka.Ještě ale nevím,jak bude vypadat.Ale dům si přectavuju tak to:jak jsem tu napsala tu klec,tak v tom akvárku budou všude poházený hobliny.Bude tam mít:kolotoč,pitíčko,z kterého bude pít z láhvičky,mističku na jídlo a pelíšek na spaní.Takhle jsi dům přectavuju.

Klec

(Terezka Boučová, 22. 8. 2014 20:10)

Božičku,toje chudáček.Ta klec,co je na obrázku,byla,tedy je pro křečky špatná.Já budu mít pro křečka chráněnou klec,akvárko,bez vody,a navíc jedno patrový,aby nespat,a s kolotočem.Daisynce posílám velkou pusu.

Líto

(Foxx, 4. 1. 2012 17:29)

To je mi moc líto!Tu klec svému křečíkovi nikdy nekoupím!

Re: Líto

(misa, 17. 3. 2014 13:48)

mne to je take lito.

:(

(Arika, 13. 3. 2013 13:56)

Jéžiš:(( je mi to moc líto..nikdy si tu klec nekoupím! dobře že jsi to tu napsala..
je mi to moc moc líto:((